Mám pocit, že někteří hráči si pohrávají se svými osudy, pronesl zklamaně trenér Machálek

Mám pocit, že někteří hráči si pohrávají se svými osudy, pronesl zklamaně trenér Machálek
OBSAHUJE OHLASY

Budějovické Dynamo pokračuje v dobrých výkonech a z jihu Moravy si dovezlo tři body za výhru 3:1. Hlavní podíl na tom měl dvěma góly útočník Patrik Brandner.

„Jsem moc rád, že jsme navázali na výkony a výsledky předchozích zápasů. Soupeře jsme dostali pod tlak, kluci plnili taktické pokyny a dali jsme dva góly. Byli jsme produktivní a fotbal je přece o gólech,“ liboval si po zápase trenér Dynama David Horejš, jehož slova citovalo ČTK.

„O přestávce jsme hráče nabádali, že Brno to nezabalí, my jsme jim částečnou pasivitou nabídli snížení. Domácí měli více ze hry, ale podržel nás Drobný. Z brejku jsme dali na 3:1, celkově jsme si tři body za první poločas zasloužili, mají pro nás ohromnou cenu,“ doplnil.

Na druhý straně z trenéra Zbrojovky Machálka bylo vidět velké zklamání. „Už je to v našich domácích zápasech obvyklé, zase jsme to nezvládli, ale vlastní vinou. Začali jsme hrát až po stavu 0:2, to už je pozdě. Je to pro mě velké zklamání. Chtěli jsme vysoko napadat, být aktivní, nemám pro to vysvětlení, proč to nešlo,“ uvedl.

„Pomohlo dvojí střídání, ve druhé půli jsme hráli velmi dobrý fotbal, jenže jsme některé slibné situace nedotáhli do konce. Zase si zásadně komplikujeme situaci a devalvujeme body zvenku. Pokud se doma nezlepšíme a nebude tam pořádná jízda, bude to špatné. Mám pocit, že někteří hráči si pohrávají se svými osudy a s osudy lidí v tomto klubu,“ zakončil brněnský trenér.

Zdroj: ČTK

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.