Ostrovní tisk: Souček dominoval nad Pogbou, Coufal nedovolil nic Martialovi, Rashford ho však svlékl z kůže

OBSAHUJE OHLASY

Tři zápasy trvající šňůra výher pro tabulkově sedmý West Ham skončila domácím neúspěchem s nyní pátým Manchesterem United (1:3). Jakým výkonem se v Londýně prezentovala dvojice českých reprezentantů se slávistickou minulostí?

Vladimír Coufal (28) vůbec poprvé od svého příchodu ke Kladivářům neodehrál kompletních devadesát minut. Pět minut před koncem ho totiž o osm let mladší anglický bek Benjamin Johnson.

"Anthony Martialovi nedovolil vůbec nic, Marcus Rashford mu ale po změně stran připravil mnohem těžší časy. Párkrát ho svlékl z kůže, Coufal už se pak špatně dostával do hry," zaznělo na stránkách serveru Football.London.

Tomáš Souček (25) skóroval a na ploše vydržel celé utkání, s tím, že společně s Jarrodem Bowenem podle médií zářil. "V prvním poločase pokryl každé stéblo trávy a doklouzal ke gólu. Po přestávce byl trochu unavený, jak United přitlačili na pilu," napsal list The Evening Standard.

Na fyzický fond, jenž tentokráte nebyl úplně stoprocentní, pak poukázalo i jiné médium. "V prvních dvaceti minutách byl Souček úplně všude. Dominoval nad Paulem Pogbou a zasloužil si gól. Jeho výkon ve středu pole byl úžasný, ke konci ale vypadal unaveně vzhledem k náročné šichtě, kterou musel absolvovat," vyšlo na portálu Football.London.

V pátek se lehce přibržděný soubor skotského manažera Davida Moyese představí na Elland Road, kde je doma Marcelem Bielsou vedený nováček soutěže Leeds United, jemuž zatím patří čtrnáctá pozice.

Kdo byl nejlepší? Pelé ční jasně nade všemi. Sportovně i morálně. Nejen Maradona, ale i Messi s Ronaldem podváděli

Zdroj: aktualne.cz