Švancara: V Plzni není pohoda, na Guľu bych to ale neházel. Mužstvo postrádá top lídra typu Horvátha

Švancara: V Plzni není pohoda, na Guľu bych to ale neházel. Mužstvo postrádá top lídra typu Horvátha

Adrian Guľa to má nyní v západočeské Doosan aréně podle spekulací nahnuté a není se čemu divit. Přísný generální manažer Adolf Šádek už vyhazoval trenéry i v lepší pozici...

Zatímco Miroslav Koubek musel jít z kola ven po zisku mistrovského titulu a neúspěchu v kvalifikaci o Ligu mistrů, Roman Pivarník se poroučel z prvního místa v lize.

Když je tedy extrenér slovenské jednadvacítky s minulostí v Žilině podepsán pod nejhorší sérií od jara 2009 (mohou za ni tři zápasy po sobě bez výhry a vstřelené branky), čili za více než deset let, s předčasným koncem musí být spojován také on. Odbornost, neodbornost.

Scénářů má existovat hned několik. Buď dokončí ve Štruncových sadech podzimní část a pak se uvidí, nebo bude sesazen ještě před víkendovým střetem s Jabloncem.

Serverem aktualne.cz oslovený Petr Švancara by šéfa Beauguela, Ondráška, Mihálika a spol. ve funkci podržel. Tím spíš, že ve Viktorii ještě nevládne ani rok...

"Domácí prohra s Karvinou je trošku ostuda. Je jasné, že v týmu není pohoda. Nemám zprávy, proč se tak děje, co se stalo. Neházel bych to ovšem na trenéra Guľu, nezbavoval bych se ho, na jaře za ním kabina šla. Adriána osobně znám, vím, že je charakterově v pořádku, své věci rozumí. Mužstvo podle mého postrádá top lídra, jakým býval Pavel Horváth. Ondráškovi to tam přestalo padat, i když se do šancí dostává," všiml si třiačtyřicetiletý "Mercedes", jenž obléká trikot TJ Vilémovice.

Kvalitu máme, ale teď to neprokazujeme, mrzí Kovaříka. V čem je hlavní problém?

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.