Čtyři inkasované góly důvodem k radosti nejsou, říká Bořil. Jak hodnotí svou neobvyklou pozici?

Čtyři inkasované góly důvodem k radosti nejsou, říká Bořil. Jak hodnotí svou neobvyklou pozici?
OBSAHUJE VIDEO

V zápase o první místo Slavia selhala a po prohře 4:0 s Leverkusenem postupuje do play off Evropské ligy z druhého místa. Kapitán Bořil nastoupil netradičně na stoperu a se svým výkonem nebyl spokojený.

„První poločas jsme jednoznačně hráli špatně, nebyli jsme tolik pohybliví. V poločase jsme si řekli, že nemáme co ztratit a vylezeme na ně víc. To se chvilku dařilo, ale pak jsme dostali hloupý gól, který nás srazil na kolena,“ uvedl slávistický kapitán pro klubovou televizi.

Devětadvacetiletý krajní obránce nastoupil neobvykle na stoperu. „Věděl jsem to vlastně jen jeden den. Snažil jsem se připravit, ale bylo to těžké, neobvyklá pozice v takhle těžkém zápase. Musíme to vyhodnotit, ale nemyslím si, že jsem tam hrál dobře,“ nebral si k sobě servítky.

S postupem panuje spokojenost. „Po prvním zápase jsme měli máslo na hlavě, ale domácí zápasy jsme zvládli, pak i odvetu v Nice. Jenom je škoda zápasu s Leverkusenem. Chtěli jsme být první, to se nepodařilo. Jsme spokojeni, že jsme postoupili do jarní části, čtyři inkasované góly ale důvod k radosti nejsou,“ přidal k hodnocení Bořil.

Zdroj: slavia.cz