Budu mluvit za všechny v kabině: Evropu chce hrát každý, a to každý rok, říká Knobloch

Budu mluvit za všechny v kabině: Evropu chce hrát každý, a to každý rok, říká Knobloch
OBSAHUJE OHLASY

Slovan Liberec nakonec ve své skupině Evropské ligy vybojoval sedm bodů za dvě výhry, jednu remízu a tři porážky, což byla lepší bilance než v případě taktéž nepostupující Sparty.

Proti Crvene Zvezdě Bělehrad (0:0) si odbyl premiéru na mezinárodní scéně brankář Milan Knobloch, který za své čisté konto děkoval spoluhráčům...

"Dozadu jsme hráli dobře. Nevalilo se to na nás jako v Bělehradě, ale soupeř je velmi kvalitní. Do některých situací se Crvena zvezda stejně dostala a bylo potřeba být pořád ve střehu. Myslím, že bylo vidět, jak moc chceme vyhrát. Vytvořili jsme si šance, je jenom škoda, že jsme je nedokázali proměnit. Každopádně bylo vidět, že jsme chtěli předvést dobrý výkon a hrát aktivně," citoval web fcslovanliberec.cz slova liberecké dvojky.

Jak je spokojen s konečným bodovým ziskem ve skupině? "Když se podíváme na sedm bodů, i když nestačily na postup, nemáme se za co stydět. Jde o slušný zisk a můžeme s ním být spokojeni. Budu mluvit za všechny v kabině: Evropu chce hrát každý, a to každý rok. Rozhodně budeme mít motivaci ve zbytku ligy obrovskou a pokusíme se znovu zabojovat o šanci v kvalifikaci," doplnil před nedělní cestou na Slavii svěřenec Pavla Hoftycha, jenž v souvislosti s Guélorem Kangou zmínil jen provokace a nepříjemnou střelky z dálky.

Mohl by kvalitní výkon proti srbskému obrovi zvýšit sebevědomí týmu před ligou? "Může být. Crvena zvezda je velmi kvalitní tým a pokud se nám povede předvést takový výkon proti takovému klubu, určitě to může být dobrý odrazový můstek do ligy," podotkl na klubovém webu 192 centimetrů vysoký strážce svatyně.

Kotal: U Polidara, Součka nebo Vitíka je jen otázka času, než se prosadí v české lize ještě víc