Minčev? Opravdu bída. Bosák na něm nevidí chuť se prát a to bude problém do budoucna

Minčev? Opravdu bída. Bosák na něm nevidí chuť se prát a to bude problém do budoucna

Poslední tři zápasy dvanáctinásobného šampiona Česka nedopadly zrovna dvakrát slavně - přinesly tři prohry a to vše s celkovým skóre 1:6.

Ta poslední se zrodila na Letné proti milánským Rossoneri (0:1) a když se Jaromír Bosák poohlížel po pozitivech, zmínil alespoň exopavského středopolaře Filipa Součka (20)...

"Pro mě byl nejlepší hráč letenských. Nebál se hrát, dařilo se mu v soubojích, v závěru vymyslel gólovou šanci pro Karlssona. Určitě se hodně hlasitě přihlásil o místo v sestavě pro mač na Slovácku," citoval web seznamzpravy.cz slova známého televizního komentátora.

Zato devatenáctiletou bulharskou hvězdičku Martina Minčeva, která přicházela do české metropole před pár měsíci s velkou pompou, příliš nepochválil.

Mladík s minulostí v klubu Cherno More toho zatím za "S" příliš neodehrál. Ve Fortuna:lize nastřádal v rámci čtyř střídání 63 minut, v domácím poháru naskočil na 73 minut a v Evropské lize si jakožto žolík připsal čtyři vystoupení a celkem 70 odehraných minut.

Proti Milánu šlo o jeho druhý start v základní sestavě Sparty za posledních pět měsíců. "Vůbec se trenérskému štábu nedoporučil. Prakticky nehrál, nebyl u míče ani na něm nebyla vidět touha a snaha. Na to, s jakou aurou přicházel, opravdu bída. Jistě, zranění, nemoc, slabá herní praxe, to jsou všechno vlivy, které nepomohou. Ale já na Minčevovi nevidím chuť se prát. A to bude problém do budoucna. Ne že by neuměl hrát fotbal, když někdo reprezentuje svoji zemi už v osmnácti letech, musí být talentovaný. Ale to samo zdaleka nestačí," všiml si Bosák, jehož hodnocení vyšlo na portálu seznamzpravy.cz.

Vzhledem k tomu, že Václav Kotal šetřil na nedělní Slovácko Pavelku i Dočkala, na jeho opětovný pobyt mezi jedenácti vyvolenými také v Uherském Hradišti bychom si v žádném případě nevsadili.

Sáček o Evropské lize: Nemáme se za co stydět, jsme na dobré cestě

Zdroj: seznamzpravy.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.