Skvělý výkon, uvědomte si, že Atlétiko v lize neprohrálo 26 zápasů v řadě, chlubil se Zidane

Skvělý výkon, uvědomte si, že Atlétiko v lize neprohrálo 26 zápasů v řadě, chlubil se Zidane
OBSAHUJE OHLASY

Real Madrid završil úspěšný týden a potvrdil narůstající formu z posledních dnů. Svěřenci Zinedina Zidana si v městském derby poradili s lídrem nejvyšší španělské soutěže Atlétikem 2:0.

Bílý balet se dostal na třetí místo v tabulce a na svého soupeře, který utrpěl teprve první ligovou prohru v sezoně, ztrácí už jen tři body. Real v průběhu týdne navíc vybojoval postup do osmifinále LM.

„Některé věci, které zazněly, se nás dotkly, ale posílily nás. Kritika k fotbalu patří a musíte se naučit, jak se s ní vypořádat. Nejdůležitější je, že věříme tomu, co děláme,“ citoval web sport.ceskatelevize.cz slova Zidana.

„Předvedli jsme skvělý výkon od začátku do konce, zvlášť když si uvědomíte, že Atlético v lize neprohrálo 26 zápasů po sobě. Hráli jsme výborně, vysoko presovali, naháněli je a udrželi tempo i ve druhé půli. To, co hráči proti takovému soupeři dokázali, znamená pro mě jako pro trenéra strašně moc,“ pokračoval spokojeně francouzský kouč.

„V útoku nám chyběl důraz a větší drzost. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. Můžeme mít i slabší den, to se stane, ale tato prohra hodně mrzí,“ přidal k zápasu Diego Simeone, jehož slova citoval web sport.aktuality.sk.

Zdroj: sport.ceskatelevize.cz, sport.aktuality.sk

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.