Masopust o Liškách: Určitě na ně zkusíme něco vymyslet. Jít si to užít nemá cenu, budeme chtít postoupit

Masopust o Liškách: Určitě na ně zkusíme něco vymyslet. Jít si to užít nemá cenu, budeme chtít postoupit
OBSAHUJE OHLASY

Reprezentant Lukáš Masopust, jenž je ve Vršovicích univerzálem, jenž může nastupovat v obraně i na křídle, okomentoval nejbližšího pohárového soupeře Slavie, jímž bude aktuálně třetí tým Premier League Leicester City.

Únorová onfrontace s ostrovním zástupcem ho nadchla. "Jsme za to velice rádi, máme zvučného soupeře. Podíváme se zase do Anglie, do kolébky fotbalu, těšíme se," přiznal webem slavia.cz citovaný bývalý rychlík Jablonce či Jihlavy.

Lišky z King Power Stadium jsou vítězem Premier League z roku 2016. Jak náročný protivník to bude v úvodu roku 2021? "Pravidelně hrají nahoře v tabulce, poráží silné soupeře v Anglii, ale my na ně určitě zkusíme něco vymyslet. Pro nás pro všechny to bude skvělá prověrka, zase si to vyzkoušet s top klubem v Evropě, takže uvidíme," pokračoval na slavia.cz spoluhráč Tecla, Zimy, Koláře a spol.

Sešívaní by mohli využít i rad Tomáše Součka a Vladimíra Coufala z West Hamu, kteří mají soubor manažera Brendona Rodgerse přeci jen více na očích. "Hlavně trenéři budou nepochybně zjišťovat informace, co by na ně mohlo platit. S klukama jim taky zavoláme," doplnil.

A co ambice? "Do zápasu s Leicester City půjdeme s tím, že budeme chtít postoupit. S ničím jiným by ani nemělo smysl hrát. Jít si to užít nemá cenu, my budeme chtít postoupit," zopakoval na webu slavia.cz sedmadvacetiletý rodák z Božejova.

Do Edenu dorazí přední tým Premier League. Koho dostaly týmy Krmenčíka a Schicka?

Zdroj: slavia.cz