Hattrick: Limberský a Barcelona? Proč ne!

Hattrick: Limberský a Barcelona? Proč ne!

Také se vám to zdá jako nesmysl? Že by měl plzeňský veterán David Limberský něco společného se slavným katalánským klubem? No, angažmá na Nou Camp zrovna nepodepisuje, přesto lze souvislosti najít. Aspoň v magazínu Hattrick, který je zrovna na trhu.

David Limberský jako podceňovaný měsíce se dostal do rubriky Hattrikář s dnes už bývalým předsedou FC Barcelona Josepem Mariou Bartomeuem jako přeceňovaným. První za to, jak se mu na podzim v dresu Viktorie dařilo, druhý zase za to, že jeho pětileté účinkování v křesle předsedy slavného klubu se mu moc trofejí do Katalánska přivést nepovedlo.

Nejsou to však jediné osobnosti ze světa fotbalu, které obsadily pravidelné rubriky v Hattrikáři. Za Frajera měsíce jsme vybrali trenéra Lipska Juliana Nagelsmanna za to, že se povznesl nad to, jak kmenový hráč Red Bulls Hannes Wolf dal jako hostující hráč Moenchengladbachu jediný gól do sítě Lipska a přispěl tak k výhře nad klubem, který ho platí.

A Zbabělec měsíce? Do této rubriky krásně zapadl pořád současný šéf FAČR Martin Malík. Je nabíledni, že to souvisí s kauzou Romana Berbra.

Veškeré souvislosti najdete v magazínu Hattrick, který je nyní na trhu a zpestří vám předvánoční dobu.