Blíží se návrat zlatého hocha? Mourinho pokukuje po návratu legendy

Blíží se návrat zlatého hocha? Mourinho pokukuje po návratu legendy

Vítěz prestižního Zlatého míče z roku 2018 opět řeší zájem svého bývalého zaměstnavatele. Vyslyší konečně na žadonivé kokrhání Spurs?

Luka ModričTottenham Hotspur. Tohle spojení neslo čtyři roky úspěšné a plodné spolupráce, které chorvatského fotbalového pouetu vyneslo, až do dresu Bílého baletu. V Madriru už Modrič kroutí dvanáctou sezonu a nejeden insider si myslí, že nastal správný čas na poslední změnu dresu v bohaté kariéře šikovného Chorvata.

Stejného názoru je i Jose Mourinho, který by po Garethu Baleovi rád uvítal i Luku Modriče. Právě Bale si dosavadní spolupráci nemůže vynachválit a mohl by v návratu Modriče, kterému v létě končí smlouva sehrát nezanedbatelnou roli.

Poněkud skeptičtější je novinář Okdiaria Eduarda Indy. „I když si myslím, že José Mourinho to bude mít velmi komplikované, zkusí ho získat,“ začal predikovat Indy. „Údajně už zavolal Lukovi a zeptal se ho, zda by se chtěl stát součástí jeho týmu." naznačuje, že už došlo ke konkrétním debatě.

Spurs lákají bývalou oporu pravidelně, zatím se jim však nedaří někdejší hvězdu zlákat. Zafunguje Mourinhovo charisma a zlepšené klubové výsledky?

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.