Klusáček byl nevybíravý: Slavia využila situace, nebo jí zneužila. Někdo může říct, že to je podvod

Klusáček byl nevybíravý: Slavia využila situace, nebo jí zneužila. Někdo může říct, že to je podvod
OBSAHUJE OHLASY

Hlavní trenér nyní třináctých Bohemians Praha 1905 Luděk Klusáček byl po těsné prohře ve vršovickém derby zklamaný a kvůli nerovným podmínkám zapochyboval o regulérnosti Fortuna:ligy.

Vítězná Slavia se totiž před zápasem minulého kola ve Zlíně ocitla v karanténě, která mu ale díky dalším testům skončila dříve, než normálně a sešívaný soubor tak mohl jít na Klokany zcela kompletní.

"Před zápasem jsme měli mimořádnou motivaci. Nejen tu sportovní, že šlo o derby, ale i z pohledu zákulisí. Je to narušení regulérnosti ligy, hodně nás to nažhavilo, ale bohužel se nám to nepodařilo proměnit ve sportovní výsledek," posteskl si v ohlasech, které vyšly na idnes.cz, třiapadesátiletý šéf vršovické značky z Ďolíčku.

Úřadující šampioni z Edenu mají podle slov někdejšího vůdce Jihlavy jiné podmínky, než ostatní týmy a jako příklad uvedl vlastní zkušenost.

"Nechápu, že chodili opakovaně na další a další testy. Když jsem já byl pozitivní a neměl jsem žádné příznaky, tak jsem na opakované testy jít nemohl. Tady se postupovalo úplně jinak. Je to porušení regulérnosti, Slavia měla čtyři dny na odpočinek navíc. Byla odpočatá, nemohli jsme proti ní hrát celý zápas aktivní presink. Využila situace, nebo jí zneužila. Někdo může říct, že to je podvod. Hodnocení ale není na mně, měla by to soudit LFA. Já se jen divím, že to tak lehce prošlo," kroutil hlavou idnes.cz citovaný spolupracovník Ericha Brabce, který sedí na lavičce Bohemians již podruhé a tentokráte už jeho mise probíhá čtrnáctý měsíc.

Soupeř vás může porazit, ale ne takovým způsobem, láteřil po další blamáži Guľa

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.