Přivítají Souček a Coufal hvězdného spoluhráče? Kladiváři chtějí získat hvězdu Chelsea!

Přivítají Souček a Coufal hvězdného spoluhráče? Kladiváři chtějí získat hvězdu Chelsea!

West Ham si sice v roce 2020 oblíbil nakupování v české lize, přesněji tedy v pražské Slavii, to ale neznamená, že by nestál i o jiné hráče. Nyní je s transferem ke Kladivářům spojovaný i francouzský útočník Olivier Giroud.

 Je možné, že v lednu nebo v zimě přijde do West Hamu i ofenzivní posila ze Slavie, jmenovitě tedy Lukáš Masopust nebo Abdallah Sima. Kromě toho ale Kladiváři pokukují i po Giroudovi z Chelsea. Ofenzivní veterán by byl pro tým Davida Moyese velkým přínosem, podle webu transfermarktweb.com by k transferu mohlo dojít klidně už k lednu.

Ten válel ve Francii v dresu Grenoblu, Istres, Tours a Montpellieru, od roku 2011 ale působí v Premier League. Až do ledna 2018 hrál za Arsenal, od té doby působí v konkurenční Chelsea. Nyní by mohl vyzkoušet svůj třetí londýnský klub, právě West Ham. Čtyřiatřicetiletý mistr světa z roku 2018 je s odchodem ze Stamford Bridge spojován dlouhodobě.

Na přestupovém trhu by ale mohlo být dusno, o Girouda se totiž zajímají kluby z Francie i Itálie. V Chelsea pravděpodobně už dlouho hrát nebude, je ale otázkou, zda jej více zaujme společnost Součka, Coufala a popřípadě nějakého dalšího slavisty, angažmá v Itálii nebo působení doma ve Francii.

zdroj: eurofotbal.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.