Navas po sezóně nejspíš v PSG končí a tým už má náhradu z LaLigy

Navas po sezóně nejspíš v PSG končí a tým už má náhradu z LaLigy

Keylor Navas odešel v létě 2019 z Realu Madrid a ihned poté se stal gólmanskou jedničkou v týmu Paris Saint-Germain, po dvou letech by si ale čtyřiatřicetiletý brankář mohl balit kufry. Paříž má totiž už vyhlédnutou náhradu za stárnoucí legendu Realu.

Navas se ve světového brankáře vypracoval ve Španělsku, kde působil v Albacete a Levante. Za Real hrál od roku 2015, první sezónu dělal dvojku Ikerovi Casillasovi a poslední sezónu se střídal v bráně s Thibautem Courtoisem, ve třech sezónách mezi tím ale Navas získal třikrát Ligu mistrů. Po komplikované sezóně 2018/19 se ale rozhodl odejít do Paříže a od té doby střeží svatyni Realu právě belgický gólman.

Po dvou letech by jej ale mohl podobný osud čekat i v Paris Saint-Germain. Ti totiž v létě budou chtít přivést hvězdného gólmana Atletica Madrid Jana Oblaka. Slovinský brankář je všeobecně považován za jednoho z nejlepších na světě a je i výrazně mladší než právě Navas. 

PSG by tak v příští sezóně mělo mít dva gólmany, právě Navase a Oblaka. S tím se ale kostarický brankář nehodlá smířit a v případě, že vedení klubu koupí Oblaka, nejspíše z Francie odejde. 

zdroj: eurofotbal.cz

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.