Opožděný vánoční dárek pro Juve? Vedení šampiona Serie A deklarovalo, že po Özilovi nepůjde

Opožděný vánoční dárek pro Juve? Vedení šampiona Serie A deklarovalo, že po Özilovi nepůjde

Německý exreprezentant Mesut Özil (32) byl v posledních dnech spojován s možným příchodem na Apeninský poloostrov do Serie A.

Do nejvyšší italské soutěže by se ovšem bývalý středopolař Schalke 04, Werderu Brémy či Realu Madrid stěhovat neměl - ani za pár dnů v rámci zimního přestupového okna, ani v létě 2021.

Podle serveru football-italia.net se spekulovalo o zájmu turínských Bianconeri, v jejichž dresu by se mohl mistr světa z roku 2014 opět potkat v jednom trikotu s Cristianem Ronaldem.

Sportovní úsek Staré dámy z Juventus Stadium však dotyčný krok vyloučil a o nechtěného záložníka londýnských Kanonýrů, jehož by si nemohl dovolit každý celek Serie A, nemá zájem.

V právě probíhajícím ročníku Premier League 2020/2021 si ještě Özil nepřipsal ani minutu a nebyl nominován do žádného utkání. To samé platí i pro další tři soutěže, do nichž Artetův soubor zasáhl.

Příští destinací vyhaslé hvězdy, která patřila svého času k nejlepším asistentům anglické ligy, by tak mělo být buď Německo, nebo Turecko, ke kterému vzhledem ke svým kořenům chová nemalé sympatie. Nejslavnější istanbulské značky by mu jistě šanci daly...

Definitivní korunovace CR7? Portugalec uzmul bilanční cenu

Zdroj: TribalFootball