LFA přišla s exkluzivní kolekcí sběratelských kartiček Fortuna:ligy 2020/2021. První jsou v Hattricku!

LFA přišla s exkluzivní kolekcí sběratelských kartiček Fortuna:ligy 2020/2021. První jsou v Hattricku!
ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY

Ligová fotbalová asociace (LFA) měla společně se slovenským výrobcem sběratelských kartiček SportZoo už v prosinci 2020 přijít s novinkou: s exkluzivní kolekcí sběratelských kartiček hráčů FORTUNA: LIGY 2020/2021. Oficiální uvedení kolekce se nakonec přesunulo na leden 2021, ale díky magazínu HATTRICK mají fotbaloví fanoušci v Česku jedinečnou příležitost dostat se k těmto kartičkám již před koncem roku 2020. V lednovému číslu HATTRICKU, které je na trhu od 21. prosince 2020, najdete nejen jednu celou tiskovou stranu přibližující největší lákadla této kolekce, ale ke každému časopisu je přiložen i dárek v podobě balíčku se třemi základními kartičkami.

Součástí kolekce pak budou zajímavé speciální sety, spousta limitovaných kartiček či podepsané kartičky. A dokonce i unikátní kartičky s kouskem použitého dresu hráče! 

„Česká fotbalová nejvyšší soutěž má nespornou kvalitu. Působí v ní množství kvalitních hráčů, které se sběratelům snažíme přiblížit vydáním této kolekce. Máme z ní velkou radost. Velmi pozitivně vnímáme i přístup Ligové fotbalové asociace (LFA) k vydání této kolekce. Podporuje nás a udělala vše pro to, abychom na sběratelský trh a mezi fotbalové fanoušky přinesli prvotřídní produkt s množstvím velmi vzácných sběratelských kousků,” říká zakladatel slovenského výrobce kartiček SportZoo, který se tvorbě sběratelských karet věnuje od roku 2016.

Připravovaná kolekce FORTUNA: LIGA 2020/2021 obsahuje tyto karty:

Základní set (216 karet)

V první kolekci českých ligových fotbalových kartiček po více než dvaceti letech zastupuje každý z osmnácti týmů FORTUNA:LIGY dvanáct vybraných hráčů. Na kartičkách se vyjímají krásné fotky na celý formát doplněné jemnou ražbou. Set vychází také v paralelní verzi Limited Edition Gold x/99 a Black x/19.

Bright Future (9 karet)

Mladí hráči FORTUNA:LIGY, které by mohla čekat zářná budoucnost. Nyní patří mezi nejlepší ligové fotbalisty do 21 let a mají všechno ve svých rukou. Set vychází také v paralelní metalické verzi x/199 a zlaté verzi s podpisem x/99.

Foreign Forces (27 karet)

Aby se zahraniční hráči prosadili a naplno uchytili v klubu, musejí být minimálně o třídu lepší než konkurence domácích fotbalistů. V širokém setu najdete až sedmadvacet hráčů reprezentujících vlajky různých států, které se třpytí na pozadí kartičky.

Klub Legend (9 karet)

Do elitního klubu FORTUNA:LIGY vstupují hráči, kteří dosáhli v české nejvyšší soutěži mety tří set odehraných zápasů a stávají se z nich skutečné legendy. V první části setu na pokračování představíme devět z nich. Set vychází také v paralelní metalické verzi x/199 a zlaté verzi s podpisem x/99.

Signed Stars (54 karet)

Limitované kartičky s autentickým podpisem hvězd FORTUNA:LIGY nesmějí ve vaší sbírce chybět! Podaří se vám nasbírat všech 54 kartiček? Aby to nebylo tak jednoduché, jsou rozděleny do tří úrovní s různou limitací - x/99 (9 hráčů), x/149 (18 hráčů) a x/199 (27 hráčů).

Game Jersey (27 karet)

Tyto kartičky obsahují autentický kousek použitého hráčova dresu. Dávají vám tak jedinečnou možnost dotknout se dresu, který ještě nedávno váš oblíbený hráč oblékal v ligovém zápase. Všechny kartičky jsou limitovány x/99.

Unique Mark (27 karet)

Chloubou a největším hitem kolekce jsou bezpochyby tyto nízko limitované kartičky s unikátním kouskem z použitého dresu. Ve velkém výseku můžete najít celé písmeno z fotbalistovy jmenovky a pokusit se poskládat celé jméno nebo opět spojit rozdělené části loga klubu, ligy či výrobce. Čeká na vás také několik exkluzivních 1of1 kartiček.  

Kolekce sběratelských fotbalových kartiček FORTUNA:LIGA 2020/2021 vychází v lednu roku 2021. V prodeji bude ve třech variantách boxů retail (24 balíčků po 6 kartičkách), hobby (10 balíčků po 10 kartičkách) a exclusive (35 kartiček). Další informace o kolekci najdete na www.sportzoo.cz, produkty už nyní v předprodeji na shop.sportzoo.cz! 

Jak už bylo ale výše uvedeno, kartičky si každý fotbalový fanda může osahat již nyní s předstihem. Pokud si koupí lednový HATTRICK (mj. s kompletním policejním spisem ohledně prvoligových případů „kauzy Berbr“), dostane je k časopisu zdarma ve speciálním přebalu jako novoroční dárek.