Kladiváři nemapují pouze vršovické dění, Moyes by rád i tohoto polského ostrostřelce...

Kladiváři nemapují pouze vršovické dění, Moyes by rád i tohoto polského ostrostřelce...

Skotský manažer West Hamu United David Moyes pátrá na hráčském trhu po novém útočníkovi, za což může jak zranění Michaila Antonia, tak ne až tak hvězdná forma Sebastiena Hallera, jenž byl v Eintrachtu Frankfurt gólovější.

List Corriere dello Sport napsal, že by mohl dorazit do východního Londýna dlouholetý polský reprezentant se šestapadesáti mezinárodními starty Arkadiusz Milik, který je na odchodu z SSC Neapol.

I když má chtít Milika také Tottenham Hotspur, Kladiváři by v závodě měli mít náskok už jen kvůli tomu, že je na severu britské metropole pořád Harry Kane a Milik by tak byl až ofenzivní volbou číslo 2, což by mu nemuselo vonět.

Forvardův kontrakt na stadionu San Paulo dobíhá v létě, což znamená, že by mohl být autor 38 branek ve třiadevadesáti zápasech Serie A k dispozici již v lednovém přestupovém okně a to za pouhých 9 milionů eur.

A to je suma, která by značce, jež z posledních čtyř duelů Premier League uhrála tři remízové výsledky (naposledy 0:0 v Southamptonu), mohla rozpočtově vyhovovat.

Spasitel na cestě? Zázračný mladík hodlá v United udělat revoluci

Zdroj: TribalFootball

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.