Hašek k západním sousedům? Exletenský rebel má jednat s posledním celkem druhé bundesligy

Hašek k západním sousedům? Exletenský rebel má jednat s posledním celkem druhé bundesligy

Martin Hašek mladší, který je bez soutěžního vytížení již více než rok, byl v posledních měsících spojován hned s několika kluby z různých koutů Starého kontinentu.

I kvůli přetrvávající kauze se Spartou a hrozícímu nemalému finančního postihu se však na žádné z adres nedohodl.

Nejčerstvější zvěsti zavály jeho jméno k našim západním sousedům. Nikoliv však do nejvyšší německé soutěže, nýbrž do druhé bundesligy.

O bývalého hráče vršovických Klokanů má totiž stát bavorský celek Würzburger Kickers, který píše svou historii již 113 let a jemuž se stejně jako Hamburku přezdívá "Die Rothosen".

"Martin Hašek ml. podle zakulisních informací vyjednává o angažmá s účastnikem II. Bundesligy Wurzburger Kickers," tweetoval Luděk Mádl zastupující server seznamzpravy.cz.

Týmu z Flyeralarm Areny pro více než 13 tisíc diváků, na jehož trenérské lavičce sedí od minulého měsíce Bernhard Trares, se však v sezoně 2020/2021 příliš nedaří.

Mužstvo, které je v tabulce na poslední osmnácté příčce a momentálně táhne nelichotivou sérii čtyř proher v řadě, potřebuje posílit jako sůl. Tím spíš, že odvetná část sezony se blíží a již druhý lednový den Kicker přivítají Karlsruher.

Že by u toho byl už i pětadvacetiletý rebel, jehož strýcem je vítěz z Nagana Dominik Hašek?

LFA přišla s exkluzivní kolekcí sběratelských kartiček Fortuna:ligy 2020/2021. První jsou v Hattricku!