Když Gattuso ani Inzaghi nemají zájem, Vavra a zřejmě i Lobotku čeká italské stěhování...

Když Gattuso ani Inzaghi nemají zájem, Vavra a zřejmě i Lobotku čeká italské stěhování...

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka (26) se trvale nedokáže proklestit do základní sestavy neapolského kouče Gennara Gattusa (v dosavadním ročníku Serie A ho využil jen na 101 minut čistého času) a mohl by tak opět převlékat trikot.

Jak zaznělo na portálu football-italia.net, o bývalou oporu Celty Vigo či Nordsjaellandu projevil zájem FC Turín, který potřebuje vzhledem k poslední příčce v tabulce posily jako sůl a stojí o hostování do konce sezony s opcí na trvalý přestup.

Na jihu Apeninského poloostrova však preferují půjčku s povinným odkupem a obě strany čekají další jednání. Přebrání gáže 2 miliony eur ročně by však pro tým ze severu Apeninského poloostrova nemusel být problém.

Na vedlejší koleji se mimochodem ocitl i další Slovák Denis Vavro (24), jenž figuruje na soupisce Lazia Řím. Protože po uzdravení nefiguroval na soupisce již osm ligových utkání v řadě, pravděpodobné je zimní hostování, s tím, že by měl setrvat na italské mapě.

Zájem o někdejšího borce FC Kodaň projevuje FC Janov, který je osmnáctý a ani jemu se nevyhnout záchranářské práce. Někdejší defenzivní hráč Žiliny by měl v jeho strukturách absolvovat zdravotní prohlídku ještě do konce roku 2020.

Co se týče formalit - kluby se dohodly na zapůjčení do konce ročníku 2020/2021 s opcí na přestup ve výši 15 milionů eur, což není málo. Lazio si ho totiž loni pořizovalo z Dánska za sumu o čtyři a půl milionu eur nižší a on od té doby odehrál v Serii A pouze 349 minut čistého času. Mezi preferované koně kouče Simone Inzaghiho tedy nikdy nepatřil.

100 milionů za poškozené ledviny. Klasnič vyhrál dlouholetý sport s Werderem

Zdroj: futbal.spravy.sk

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.