Plzeň začíná zimní přípravu. Jaké nové tváře přivítal kouč Guľa v kabině?

Plzeň začíná zimní přípravu. Jaké nové tváře přivítal kouč Guľa v kabině?

Viktoria za sebou nemá příliš vydařený podzim a všichni na západě Čech vědí, že na jaře se potřebují prezentovat mnohem lepšími výkony a hlavně výsledky. Hráči se sešli již v neděli 3. ledna, aby začali zimní přípravu. Kouč Adrian Guľa zaznamenal v kádru několik změn, které by mohly klubu pomoci opět bojovat o přední příčky v tabulce české nejvyšší soutěže.

Viktoriáni se sešli v neděli krátce po polední v Luční ulici, kde stráví většinu přípravy na jarní část sezóny. Kromě tréninkové zátěže sehrají také jedno přípravné utkání, a to v sobotu 9. ledna s Hradcem králové.

Slovenský stratég Adrian Guľa má na startu přípravy k dispozici dva navrátilce z hostování a do kádru povolal také dvě tváře z B týmu. Z Českých Budějovic se vrací Pavel Šulc a Lukáš Matějska, přípravu absolvují také Václav Míka a Josef Koželuh.

Čtyřiadvacetiletý brankář Jindřich Staněk bude v barvách Plzně pokračovat i nadále, neboť se jeho hostování změnilo v trvalý přestup. S klubem podepsal smlouvu na dva a půl roku. O přetavení opce v dlouhodobou spolupráci rozhodly výkony během podzimu, kdy vychytal čisté konto v Ostravě a špatně si nevedl také proti Slavii.

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.