Draxler z Parku princů do Premier League? Bielsa by ho viděl na Elland Road velmi rád...

Draxler z Parku princů do Premier League? Bielsa by ho viděl na Elland Road velmi rád...

Leeds United, který je v této sezoně nováčkem nejvyšší anglické soutěže, sleduje německého reprezentanta ve službách Paris Saint-Germain Juliana Draxlera.

Píše se to alespoň na stránkách listu Gazzetta dello Sport s odkazem na skutečnost, že třemi francouzskými primáty ověnčená bývalá opora Schalke 04 i Wolfsburgu patřila k cílům Leedsu již loni v létě.

K dohodě sice tehdy nedošlo, ovšem další kolo námluv by mohlo proběhnout klidně v lednu. Manažer United Marcelo Bielsa by takového ostříleného tvůrce hry v ideálním fotbalovém věku přivítal...

Pokud jde o jeho vazby na PSG, Draxler má pod Eiffelovkou smlouvu do léta a pak se stane volným hráčem. Jeho agent by tak mohl diskutovat s tradiční ostrovní značkou ještě v zimním transferovém okně.

Mistr světa z roku 2014 zasáhl v této sezoně Ligue 1 jen do devíti duelů a dohromady strávil na trávnících 432 minut čistého času, což přetavil ve dvě branky.

Pokud by změnil prostředí a nyní dvanáctý celek Premier League, který má za sebou jasnou porážku s Tottenhamem, skutečně opustil, čekala by ho nová velká výzva, ovšem zároveň časy bez hry o titul či evropských pohárů. Alespoň prozatím.

Ibrahimović si sestavil ideální jedenáctku snů a naznačil, co ho bude čekat po konci kariéry

Zdroj: TribalFootball

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.