Posily? Chudší kluby, což my určitě jsme, moc možností nemají, posteskl si první muž Příbrami

Posily? Chudší kluby, což my určitě jsme, moc možností nemají, posteskl si první muž Příbrami
OBSAHUJE VIDEO

Sedmnáctá Příbram to v soutěžním úvodu roku 2021 nebude mít snadné. Vyjma Dynama České Budějovice ji totiž čekají střety výhradně se špičkou tabulky.

Poté, co začne s Viktorií Plzeň, poté pojede na půdy druhého Jablonce a pátých Pardubich, s tím, že únor otevře domácím soubojem s vedoucí Slavií.

Takto nabušený program by mohl být pro středočeskou značku sídlící u řeky Litavky komplikací. Odstup na příčky, které budou znamenat záchranu, se může totiž ještě zvýšit...

"Příprava není ideální, pro mě je to až znechucující. Už za čtrnáct dní se zase hraje, dovolená navíc byla taky mimořádně krátká. Nemáme z toho žádnou velkou radost," přiznal v interview pro klubovou televizi první muž příbramského fotbalu Jaroslav Starka.

Pokud jde o případné posily, žádné velké změny kádru očekávat nejdou. Alespoň v nejbližší době. "U nás to máme jednoduché. Co se posil týče, chudší kluby, což my určitě jsme, moc možností nemají. Stáhli jsme si do přípravy zpátky naše hráče z hostování, plus máme dva nové, na které se trenér Pavel Horváth podívá a uvidíme,“ doplnil příbramský šéf.

V létě hned devíti sparťanům končí smlouva. Koho by si na Letné měli nechat?

Zdroj: fkpribram.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.