Souček mezi elitou! Stane se nejlepším hráčem závěru roku?

Souček mezi elitou! Stane se nejlepším hráčem závěru roku?

Skvělé výkony Tomáše Součka neušla ani odborné veřejnosti. Stane se nejlepším hráčem prosince?

Tomáš Souček září a dává okázale najevo, že se definitivně etabloval mezi elitní hráče Premier League. V prosinci je z toho dokonce jeho první nominace mezi smetánku Premier League!

V nominaci jsou kromě Součka i Anwar El Ghazi, Emiliano Martínez (oba Aston Villa), tradičně skvělý Bruno Fernandes z Manchester United, kterého doplňuje i klubový kolega Marcus Rashford (oba Manchester United). Trio potencionálních prosincových laureátů uzavírá trio Ben Mee (Burnley), Muhammad Salah (Liverpool) a John Stones (Manchester City).

Pětadvaceti letý defenzivní záložník Hammers pokračuje ve své pohádce, kterou popsal i na svém Twitterovém účtu „Před rokem jsem si vůbec nedovedl představit, že bych se viděl mezi tak velkými jmény. Je pro mě čest být nominován na hráče měsíce v Premier League. Jsem rád, že jsem mohl pomoct klubu,“ uvedla pravděpodobně nejlepší posila West Hamu za poslední roky.

Nadělí si rodák z Havlíčkova Brodu pozdního Ježíška? V cestě mu stojí absolutní ligový výkvět. O vítězi prestižního ocenění rozhodují fanoušci, kapitáni všech klubů Premier League a experti.

 

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.