Bony se podle všeho vrátí na ostrovy, čeká ho však až čtvrtá anglická liga...

Bony se podle všeho vrátí na ostrovy, čeká ho však až čtvrtá anglická liga...

Dnes již bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny Bony Wilfried (32) sehrál poslední soutěžní zápas za Al Ittihad v září loňského roku a následně měl pár měsíců status volného hráče.

Již brzy by se to však mohlo změnit a ostřílený exsparťan se má vrátit opět na ostrovy, na nichž již v minulosti oblékal trikoty Swansea City, Stoke City a Manchesteru City.

Tento týden se mistr české nejvyšší soutěže ze sezony 2009/2020 začal připravovat s velšským mužstvem Newport County, který hraje čtvrtou anglickou ligu League Two.

Tým z Rodney Parada pro více než 11 tisíc diváků je po dvaceti odehraných zápasech druhý a podle všeho bude bojovat o postup do League One.

Právě k tomu by mohl pomoci kouči Flynnovi i někdejší kanonýr Vitesse Arnhem, kterého čeká na nové adrese konkurence v podobě Amonda (dosud 5 gólů), Abrahamse (40 branky), Taylora (2) či Proctora (1) s Jannehem (1).

To, že by stihl jakožto hráč Newportu zasáhnout již 16. ledna proti Salford City, je otázkou, ale v dalších soubojích proti Cheltenhamu Town či Oldhamu už by k dispozici být mohl. Pakliže se tedy s vedením domluví na podmínkách.