Nejvíce vítězných gólů na ostrovech? S Vardym, Aubameyangem a spol. se drží v popředí také Souček

Nejvíce vítězných gólů na ostrovech? S Vardym, Aubameyangem a spol. se drží v popředí také Souček

Jsou góly a góly. Když hráč skóruje, ale svou trefou pouze koriguje prohru, jeho radost není tak velká jako v případě, že svým přesným zásahem celý duel rozhodne a svému chlebodárci vystřelí plný počet bodů.

Právě teď se tedy spolu s námi můžete podívat na žebříček hráčů, kteří mají v této sezoně Premier League 2020/2021 na svých kontech největší počet vítězných branek.

O prvenství se k datu 13. ledna 2021 dělí trojlístek hráčů, a sice Bruno Fernandes z Manchesteru United, Jamie Vardy z Leicesteru City a Danny Ings ze Southamptonu. Všichni tři již zařídili svým mužstvům 9 bodů, protože rozhodující byly tři trefy.

Dva vítězné góly si zatím na ostrovech připsala osmička hráčů - Pierre-Emerick Aubameyang, Gylfi Sigurdsson, Raheem Sterling, Pedro Neto, Digo Jota, Patrick Bamnfod, Solly March a Tomáš Souček.

Pětadvacetiletý exslávistický středopolař ve službách West Hamu United už dal celkem pět branek a překonal tak svůj první půl rok v Londýně. A protože jeho Kladiváři vítězí nejtěsnějším rozdílem často, třeba si ještě své důležité statistiky vylepší....

Více statistických údajů z nejrespektovanější soutěže planety najdete zde.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.