Vydra do bundesligy? Zájem o náhradníka Burnley má rozjetý nováček Union Berlín

Vydra do bundesligy? Zájem o náhradníka Burnley má rozjetý nováček Union Berlín

Rychlonohý útočník české reprezentace a Burnley Matěj Vydra by mohl v právě probíhajícím zimním přestupovém okně měnit dres a opustit ostrovy.

Bývalý forvard Watfordu, West Bromwiche, Readingu i Derby County se totiž ocitl na radaru bundesligového klubu Union Berlín.

Ten si vede v sezoně jakožto nováček velice statečně, nedávno se mu podařilo skalpovat Borussii Dortmund a po patnácti odehraných zápasech mu patří pátá pozice.

Pokud by se ostřílený blonďatý expres do kádru švýcarského trenéra Fischera opravdu vydal, v německé metropoli by ho čekala konkurence v podobě Pohjanpala, Bültera, Beckera, Teucherta, Ingvartsena, Awoniyie a Kruseho, který je se šesti brankami nejlepším střelcem mužstva.

Německý klub učinil na Vydru konkrétní nabídku tento týden, s tím, že stál o půlroční hostování s opcí na trvalou spolupráci. Vedení Burnley by ho ale raději prodalo.

Sám ofenzivně laděný hráč by se vydal na nové dobrodružství v dosud neprobádané zemi velmi rád, protože stojí před evropským šampionátem o výraznější herní vytížení. Čeká se tak na případnou druhou, vylepšenou nabídku.

Žolík manažera Seana Dycheho, jenž prošel také Udinese a Bruggami, naskočil v tomto ročníku Premier League do devíti zápasů a během poskytnutých 176 minut čistého času se mezi střelce nezapsal. Tři branky ve čtyřech vystoupeních však zaznamenal v Ligovém poháru, respektive FA Cupu.

Fanouškům už s Wernerem dochází trpělivost, Lampard se ale nevzdává. Prý jej začne stavět na jiné pozici

Zdroj: Sky Sports