West Ham hlásí staronovou posilu, koupil hvězdu Brentfordu a očekává příchod Lingarda

West Ham hlásí staronovou posilu, koupil hvězdu Brentfordu a očekává příchod Lingarda

Londýnský klub West Ham United si pojistil angažmá Saida Benrahmy opcí na trvalý přestup a zajistil si tak prostor pro křídelníka Manchesteru United Jesseho Lingarda.

Alžírský reprezentant Said Benrahma hraje za West Ham už od léta, před tím působil v Nice a v Brentfordu. Z toho ve West Hamu na podzim hostoval a Kladivářům se osvědčil, proto z jeho hostování nyní udělal trvalý přestup. Do Premier League nejlépe nevstoupil, poslední zápasy mu ale vyšly velmi dobře a vyústilo to právě v trvalou smlouvu.

Kromě jeho výkonů mělo ale jeho angažování i vedlejší účely. Tým může mít totiž ve svém kádru pouze čtyři hráče na hostování a Benrahmovým přestupem se tak uvolnilo jedno místo. To by měl ale brzy zalepit jiný hráč - Jesse Lingard.

Osmadvacetiletý anglický reprezentant působí už od roku 2011 v A týmu Manchesteru United, mezitím hostoval v Leicesteru, Birminghamu, Brightonu a Derby, poté se prosadil do A týmu Red Devils, poslední měsíce (či roky) se ale Lingardovi na Old Trafford vůbec nedaří a Rudí ďáblové jej chtějí na druhou polovinu sezóny půjčit právě West Hamu.

zdroj: eurofotbal.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.