Poslední 3 zápasy bez Hložka? Letenský poklad má za sebou první rekondiční trénink a vyhlíží návrat...

Poslední 3 zápasy bez Hložka? Letenský poklad má za sebou první rekondiční trénink a vyhlíží návrat...

Pakliže by se osmnáctiletý ofenzivní talent Adam Hložek nezranil, možná by právě teď vévodil tabulce produktivity, jíž nyní vládne o rok starší slávista Abdallah Sima se třinácti body.

O průběžné šesté místo se pak dělí právě reprezentant z Letné, jemuž však stačilo na čtyři branky a stejný počet asistencí jen šest startů.

Kvůli zranění už musel klient manažerské stáje Pavla Pasky vynechat vítěz domácího poháru ze sezony 2019/2020 hned jedenáct ligových kol, s tím, že vůbec naposledy v roce 2020 byl v akci v říjnu proti Lille.

Jeho chlebodárce z Letné, který je v tabulce na třetí pozici, čekají v nejbližší době střety se Sigmou Olomouc, Karvinou a Zlínem.

Dotyčné duely sice ještě kolega Kozáka, Juliše, Karabce a spol. vynechá, nicméně tento měsíc už by se zapojit do hry mohl, což jistě potěšilo i Karla Krejčího, který s ním nepřestal počítat pro blížící se Euro do jednadvaceti let.

Jak zaznělo na stránkách agentury Pavla Pasky ismfootball.com, první únorové úterý rok 2021 absolvoval Hložek první venkovní rekondiční trénink a jeho návrat k prvnímu mužstvu slavného "S" se blíží...

Do akce, čili do soutěžních zápasů, by mohl jít zhruba za tři týdny, což znamená, že poslední střet měsíce února proti nyní předposlední Příbrami by mohl stihnout.

Dvanáctinásobný šampion samostatné české ligy tak má zřejmě před sebou poslední tři utkání bez svého nejhodnotnějšího borce, u nějž uvádí specializovaný server transfermarkt.com právě teď sumu 12 milionů eur.

Bednářovi je ze současného letenského "S" blbě. Na Spartu podle něj má jen šest, sedm hráčů...

Zdroj: ISM Football

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.