Barcelona už za Coutinha platit nebude. Jak to provede?

Barcelona už za Coutinha platit nebude. Jak to provede?

Liverpool by měl za Philippeho Coutinha obdržet ještě něco málo kolem pěti milionů liber. Tomu se ale Barcelona chce vyhnout a pravděpodobně sáhne k radikálnímu řešení. 

Po loňském hostování v Bayernu Mnichov se Philippe Coutinho začal v Barceloně prosazovat výrazněji. Ve čtrnácti zápasech vstřelil tři branky, přidal dvě asistence a rozhodně byl platným členem základní jedenáctky katalánského velkoklubu.

V posledním utkání roku 2020 proti Eibaru si ale Brazilec pochroumal koleno a musel podstoupit operaci. Chybět by měl až do dubna, na závěr sezóny by ale měl být připraven.

Jenže podle deníku Daily Star jej Barcelona už nevyužije. Pokud totiž Coutinho nastoupí ve Španělsku k určitému počtu zápasů, bude muset momentálně třetí tým La Ligy poslat do Liverpoolu dalších 4,3 milionu liber.

A jelikož se Barca nachází ve složité finanční situaci, o tuto položku rozhodně nestojí. Podle informací anglického deníku tak Coutinho v této sezóně dohrál právě proto, aby jeho zaměstnavatel už nemusel utrácet.

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.