Řepka o logu Sparty: Nic tak ošklivého jsem dlouho neviděl a vysvětluje to, co se na Letné ve skutečnosti řeší

Řepka o logu Sparty: Nic tak ošklivého jsem dlouho neviděl a vysvětluje to, co se na Letné ve skutečnosti řeší

Zatímco bývalé opory Sparty Julius Bielik, Jaromír Blažek, Martin Frýdek, Libor Sionko či Petr Kouba změnu sparťanského loga po necelých třech dekádách přivítaly, další výrazná osobnost letenské minulosti Tomáš Řepka novou vizuální identitu příliš nekvitovala.

Současný obránce TJ Sokolu Červerné Janovice, který jde zastihnout ve druhé nejnižší soutěži v zemi, sdělil své dojmy na vlastním Instagramu a příliš servítek si nebral...

"Nic tak ošklivýho jsem dlouho neviděl a vysvětluje to, co se teda ve Spartě ve skutečnosti řeší. Místo výkonu na hrišti tam někdo kreslí loga do bloku. To je to poslední, o co by se měli starat. A co by melo vedeni zadávat “kreativcům” a jejich oddělením a pak se k tomu vyjadřovat na sítích. Ale zase se jim daří nasrat fanoušky, tak pokud to měli v planu, povedlo se," zaznělo na oficiálním účtu sedmačtyřicetiletého internacionála, jenž jakožto rodák z Brumova začínal na prvoligové úrovni v Baníku Ostrava.

Někdejší stoper Fiorentiny či West Hamu, který zažil ve slavném "S" dvě éry a to v letech 1995 - 1998 a 2006 - 2011, s tím, že si v metropole dokráčel pro čtyři mistrovské tituly, pak v rámci své zprávy k fanouškům použil hashtagy #SpartanskaKrev a #JaJsemSparta.

Vedoucí oddělení sparťanské komunikace Ondřej Kasík mu jeho názor nebral, ale na Twitteru se zastavil právě u hashtagu #JaJsemSparta.

"Tu změnu si přál a pracoval na ní Klub. Ne jednotlivec, nebo jedno oddělení. Vnímali jsme to napříč celým prostředím. Principem komunikace loga je ponechat každému jeho názor. My vysvětlujeme, argumentujeme. Myslím, že fans to vnímají. Kritizovat může každý, i Tomáš Řepka. Ale hashtag #JaJsemSparta, který nějakou dobu používá, je úsměvný. Ne, Tome, nikdo sám o sobě není Sparta. Nebo Baník, SKS," zaznělo na osobním Kasíkově účtu na Twitteru.

SPARTA MĚNÍ PO 27 LETECH LOGO I VIZUÁLNÍ IDENTITU. CO NA TO ŘÍKAJÍ KOUBA, BLAŽEK, FRÝDEK ČI SIONKO?

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Řepka Official (@tomasrepkacz)

Zdroj: Instagram, Twitter

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.