Na Anfield Road už v obhájení titulu nevěří. Klopp se znovu postavil za chybujícího Allisona

Na Anfield Road už v obhájení titulu nevěří. Klopp se znovu postavil za chybujícího Allisona

Dlouhé roky čekal ostrovní Liverpool na triumf v Premier League. V minulé sezóně se konečně podařilo anglickou ligu ovládnout, ale s obhajobou to letos vypadá bledě. Německý stratég ve službách Reds po další bodové ztrátě odmítl hovořit o útoku na tuto cennou trofej a naznačil, že tento závod pro jeho tým zřejmě již předčasně skončil.

Bylo to naposledy v roce 2014, co Liverpool prohrál tři zápasy v řadě. Důvěra v Jürgena Kloppa zatím u vedení Reds nevyhasla, ale pravdou je, že manko na lídra tabulky narůstá. Ztráta třinácti bodů na Manchester City se zdá být propastná a někdejší lodivod Borussie Dortmund si uvědomuje, že jeho tým poztrácel během sezóny až příliš bodů.

„Pokud bych měl být upřímný, tak už nevěřím tomu, že dokáže to manko odmazat. Asi nemá cenu se teď o titulu bavit, to bychom museli nejprve začít vítězit. V některých fázích to proti Leicesteru špatné nebylo, ale zase jsem tam viděl zbytečné chyby a nedorozumění. Tak jako při druhém gól. Neslyšel jsem Alissona zakřičet, ale do té doby odehrál dobrý zápas,“ zastal se Klopp opět své jedničky, která v poslední době až nezdravě chybuje.

Liverpool se musí z porážky s Leicesterem hodně rychle oklepat, neboť jej čeká náročný týden. „Nejsme hloupí, na titul teď opravdu vůbec nemyslíme. Soustředíme se na zápas Ligy mistrů proti Lipsku, který nás čeká v úterý a pak v sobotu máme derby s Evertonem,“ dodal Klopp.

Zdroj: skysports.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.