Rudí ďáblové lanaří hvězdu Barcelony, tu ale neuspokojila ani 150-milionová nabídka

Rudí ďáblové lanaří hvězdu Barcelony, tu ale neuspokojila ani 150-milionová nabídka

Manchester United udělal za poslední rok velký progres, lví podíl na tom má především loňská zimní posila Bruno Fernandes. Chvíli to vypadalo, že by Red Devils mohli útočit i na titul, momentálně ale nestíhají dohnat městského rivala Manchester City.

Konkurenceschopným týmem ale jistě trenér Ole Gunnar Solskjaer disponuje, kromě Fernandese tým táhnou i Pogba, James, Rashford, Martial, Greenwood či McTominay. Ale Manchester United v nejlepší formě je pořád o něco horší než Manchester City v nejlepší formě. Vypadá to, že týmy jako Chelsea, Arsenal či Tottenham (a zatím i Liverpool) už Red Devils v této sezóně strčili do kapsy.

Bude to tak ale i v dalších sezónách? A jak by se Rudí ďáblové mohli vyrovnat celku Pepa Guardioly, šéfa City? Řešením by prý mohl být mladý španělský reprezentant Ansu Fati. Osmnáctiletý barcelonský křídelník je považován za jednoho z největších talentů na světě a Barcelona jej dokonce považuje za budoucího tahouna týmu.

A trenérovi Solskjaerovi by se Fati v týmu moc líbil. Vedení Manchesteru United je údajně ochotné za něj zaplatit nemalou částku. Svého klenotu se ale Barcelona jen tak chtít vzdát nebude, podle všeho totiž už první nabídku odmítla. Red Devils za Fatiho nabídli dokonce 150 milionů, s úspěchem se však zatím nepotázali.

zdroj: goal.com

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.