V rumunské Bukurešti se střetne lídr LaLigy s pátým týmem Premier League. Zvítězí Atlético, nebo Chelsea?

V rumunské Bukurešti se střetne lídr LaLigy s pátým týmem Premier League. Zvítězí Atlético, nebo Chelsea?

Vyhlížené utkání Atlético - Chelsea je jedním z nejžádanějších zápasů osmifinálového programu Ligy mistrů. Oba týmy mají velmi vyrovnanou bilanci. Bude šťastnější španělský, nebo anglický tým?

"Domácí" madriský obr z Wanda Metropolitano bude čelit Blues v aréně Naţională v rumunské Bukurešti., oznámila Evropská fotbalová unie (UEFA). Toto velmi zajímavé utkání se bude konat v původně plánovaném termínu - 23. února od 21:00 hodin. Chcete si vsadit na vítěze? Nejlepší sázková kancelář vám nabídne atraktivní zápas a skvělé kurzy.

Oba evropští giganti jsou takticky velmi vyspělí a pravděpodobně nabídnou zajímavé utkání. Chelsea prokázala pod vedením Thomase Tuchela výrazné zlepšení a vrátila se do hry o první čtyřku Premier League.

Atlético utrpělo první porážku v LaLize od prosince 2019, když ho v sobotu porazilo Levante 2:0. Bylo to podruhé, co celek Diega Simeoneho nedokázal porazit Levante během pouhých tří dnů. Suárez a spol. také ztratili body na začátku měsíce proti Celtě Vigo a jejich forma nebyla nejlepší.

Desetinásobný vítěz Primera División opravdu není zrovna ve hvězdné formě - z posledních čtyř ligových utkání naplno bodoval jen jednou a konkurenční Real se mu v tabulce přiblížil na rozdíl tří bodů

Atletico Madrid vs Chelsea proti sobě

Atleti nemají proti londýnské adrese ze Stamford Bridge špatné výsledky a zvítězilo ve dvou z šesti evropských střetů.

Abramovičův celek, který je pod německým odborníkem Thomasem Tuchelem stále neporažen a o víkendu remizoval se Southamptonem, vyhrál nad španělským zástupcem pouze v jednom případě.

Poslední vzájemný zápas mezi oběma kluby proběhl v roce 2017 a skončil remízou 1:1. Obě mužstva budou mít v úterý večer na neutrální půdě stejné šanci, záleží jen na nich, kdo z nich je využije ve svůj prospěch.