Real využil na půdě Atalanty početní výhody, Citizens uspěli proti Mönchengladbachu

Atlético Madrid nenašlo recept na taktiku Blues a po brance Girouda bude muset na Stamford Bridge dohánět jednobrankové manko. Bayern Mnichov zničil Lazio Řím čtyřmi góly. Chelsea porazila Atlético Madrid díky fantastickému gólu Oliviera Girouda, který prokázal dobrý výběr místa v pokutovém území a povedlo se mu vystřihnout učebnicové nůžky, Oblak byl bezmocný.

Bayern na hřišti Lazia započal kanonádu v 9. minutě, když Lewandowski využil chybu soupeře a v klidu otevřel skóre. Ve 24. minutě se skvělou souhrou předvedli Jamal Musiala a Leon Goretzka. Na konci této akce byl první jmenovaný a na hranici vápna chladnokrevně zakončil k levé tyči. Ve 42. minutě zvýšil na 3:0 Sane, jenž dorazil míč za malého vápna do sítě.

Brzy po obrátce stran si nešťastně vstřelil vlastní gól Acerbi a s Laziem to vypadalo opravdu špatně. Domácí si připsali čestný zásah ve 49. minutě, když Correa se díky své famózní individuální akci dostal až do pokutového území soupeře a trefil se přesně do levého spodního rohu branky.

Real Madrid dokázal využít početní výhody s Atalantou a zvítězili díky jediné trefě utkání, kterou obstaral čtyři minuty před koncem utkání Mendy. Bergamo statečně vzdorovalo, ale od 17. minuty hrálo bez vyloučeného Freulera.

Manchester City získal cenný náskok do domácí odvety, když v úvodním klání porazil 2:0 Borussii Mönchengladbach. Skóre utkání otevřel v první půli Silva a náskok hostů pojistil po změně stran Gabriel Jesus.