Zneškodnil Kanea, Grealishe i Agüera. Je vůbec něco, co Coufal nedokáže?

Zneškodnil Kanea, Grealishe i Agüera. Je vůbec něco, co Coufal nedokáže?
OBSAHUJE OHLASY

Čtvrtý West Ham United o víkendu těsně nestačil na vedoucí Manchester City, který dosáhl na neuvěřitelný dvacátý triumf v řadě. Byť Kladiváři neuspěli, po závěrečném hvizdu byl opět mediálně veleben reprezentant Vladimír Coufal, který by mohl kandidovat na nejlepšího pravého beka celé sezony Premier League.

Na Etihad Stadium mu nedělali výraznější problémy ani Phil Foden s Ferranem Torresem. "Zneškodnil Harryho Kanea, Jacka Grealishe a teď i Sergia Agüera. Je vůbec něco, co Coufal nedokáže?," zaznělo na serveru Greenstreethammers.com, k němuž odkazoval portál aktualne.cz.

Fanoušky londýnského klubu dojal i tím, že byl na konci nejsmutnějším hráčem na ploše. Zatímco jiní si podávali ruce a debatovali, on skončil totiž na kolenou v slzách, čímž ukázal emoce a to, jak mu na úspěchu svého mužstva záleží...

"Vladimír prostě nenávidí porážky," poukázal web aktualne.cz na portál Football.London, který připomenul i jeho chování po nezvládnutém utkání FA Cupu na Old Trafford proti Manchesteru United. Tam svou hlavu schovával frustrovaný zadák do dresu.

"Viděli jste Vlada po zápase s hlavou v dlaních? Něco důležitého se v našem týmu zásadně změnilo. Na hřišti necháváme v každém zápase všechno, a pokud prohrajeme, cítíme se zranění a hořce zklamaní. Naše sebevědomí nám umožňuje opravdu věřit, že můžeme obrat i Manchester City," citoval server aktualne.cz slova kapitána Declana Rice.

Opět ho ocenil také manažer David Moyes. "Vladimír je skvělý charakter a má za to, že bychom měli vyhrávat všechny zápasy. Je mu úplně jedno, kdo proti nám stojí. Je to vynikající hráč a také vynikající kluk s velkou sebedůvěrou, kterého chcete mít poblíž," nechal se slyšet bývalý stratég Manchesteru United, Evertonu či San Sebastianu.

Bale: Vím, že tady byla kritika, ale už jsem dost zkušený na to, abych neříkal nic hloupého a dál makal

 

Zdroj: aktualne.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.