Kritizovaný Willian si to u fanoušků Gunners tímhle prohlášením ještě víc zavařil

Kritizovaný Willian si to u fanoušků Gunners tímhle prohlášením ještě víc zavařil
OBSAHUJE OHLASY

Podle mnohých fanoušků Arsenalu Willian od svého příchodu odehrál solidně pouze první zápas a od té doby je víceméně kritizovaný. Navíc poslední vyjádření dvaatřicetiletého záložníka příznivce Kanonýrů rozhodně nepotěší.

Bylo těžké učinit takové rozhodnutí, rozhodně to nebylo lehké. Rivalita mezi oběma kluby je vážně velká,“ uvedl v srpnu brazilský křídelník, jehož slova citoval web gunners.cz.

Velkou roli v přestupu hrál trenér Mikel Arteta. „Jednou ze záležitostí, které mě přiměly přijít do klubu, byla vážná konverzace s Mikelem Artetou. Přesvědčil mě, abych sem šel, že budu součástí skvělého projektu, a že by pro mě bylo výborné do klubu přijít. Řeč byla také o velmi důležité součástí mé osoby v sestavě. Hodlali změnit filozofii klubu – udělat vše, aby Arsenal znovu bojoval o místa v Premier League a opět hrál v Lize mistrů, pokračoval ve vypravování Brazilec.

„Hodně fanoušků si kladlo otázku ohledně mého odchodu. Většina mi však porozuměla. Chelsea jsem neopustil v rozepři, ale naopak s otevřenými dveřmi do budoucna. Všichni věděli o daných podmínkách – chtěl jsem v Chelsea zůstat. Nakonec jsme spolu nenašli dohodu. Žádal jsem tři roky, klub mi nabízel dva. Takhle to nakonec skončilo, že jsem odešel,“ uzavřel dvaatřicetiletý křídelník.

Zdroj: gunners.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.