Sparta má po karanténě a začíná trénovat. Musíme navázat na výsledky před pauzou, vyhlíží Vrba duel s Příbramí

Sparta má po karanténě a začíná trénovat. Musíme navázat na výsledky před pauzou, vyhlíží Vrba duel s Příbramí

Pražské Spartě se po výměně trenérů zatím daří skvěle, pod Pavlem Vrbou vyhrála tři utkání ze tří. Proti Olomouci a Karviné to bylo velké drama, v posledním duelu se Zlínem to ale byla jednoznačná výhra Sparty. Rozjetý letenský tým ale zabrzdil Covid.

V mužstvu se nalezlo několik pozitivních testů a celý tým tak byl poslán do karantény. Kvůli tomu se odložily duely s Příbramí před týdnem a s Jabloncem, který byl na programu v neděli. Dohrávka proti Příbrami čeká Spartu příští týden v úterý. Uvidí se, zda během karantény tým Pavla Vrby přišel o dobrou formu, Spartu teď totiž čeká velmi náročný program.

Po dohrávce s Příbramí se Sparta utká doma proti Plzni, což bude pro Vrbu velmi emotivní utkání, v nejbližší době se pak musí dohrát i duel se silným Jabloncem. Nyní má ale Vrba oči pouze na tým Příbrami a Sparta se připravuje právě na tým Pavla Horvátha. Zatím mohl trenérský tým Sparty studovat hru Příbrami pouze z televize, nyní se ale A tým vrací do tréninkového procesu.

"Ty tři zápasy, které jsme odehráli, špatné nebyly, takže jsme zklamaní z této nedobrovolné pauzy," prozradil trenér Sparty. "Stalo se to, co se stalo, ze zdravotního hlediska to samozřejmě musíme pochopit a respektovat karanténu," nechal se Vrba slyšet před prvním tréninkem po sparťanské ligové pauze. "Cílem je určitě navázat herně i výsledkově na ty tři zápasy, které Sparta pod mým vedením odehrála," neskrývá Vrba ambice porazit předposlední tým tabulky.

zdroj: AC Sparta Praha

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.