Horejš: Výsledek je pro nás krutý, druhý poločas byl jednoznačně v naší režii, Boleslav měla štěstí

Horejš: Výsledek je pro nás krutý, druhý poločas byl jednoznačně v naší režii, Boleslav měla štěstí
OBSAHUJE OHLASY

Budějovice odehrály nešťastnou bitvu v rámci 22. kola Fortuna ligy proti Mladé Boleslavi. Tým trenéra Horejše dvakrát inkasoval v nastaveném čase a tím přišel i o bod. Navíc Čolič neproměnil penaltu, tým z města automobilů si odvezl tři body za výhru 3:1.

„Jsme zklamaní z výsledku, který je pro nás krutý. V závěru se štěstí přiklonilo na stranu Boleslavi, ale předvedli jsme na domácím stadionu jeden z nejlepších výkonů za poslední dobu,“ uvedl optimisticky i přes nepříznivý výsledek trenér Dynama David Horejš, jehož slova citoval web dynamocb.cz.

„Už v prvním poločase se hrál dobrý fotbal. Nedokázali jsme proměnit brejkovou příležitost, po které jsme na druhé straně inkasovali,“ mrzelo trenéra.

Jihočeši měli v zápase navrch svého soupeře jasně přehrávali. „Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii. Měli jsme penaltu, kterou jsme neproměnili, ale za vyrovnáním jsme šli. Podařilo se nám srovnat a vytvořili jsme si další příležitosti, kdy jsme mohli rozhodnout celý zápas. Bohužel, v závěru jsme inkasovali a soupeř nás potrestal z nákopu. Je to velká škoda,“ posteskl si třiačtyřicetiletý kouč.

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.