Papadopulos okomentoval své jubileum: Je úsměvné, že jsem na stovku startů dosáhl až v pětatřiceti

Papadopulos okomentoval své jubileum: Je úsměvné, že jsem na stovku startů dosáhl až v pětatřiceti

Druhý nejstarší článek současné karvinské kabiny Michal Papadopulos dosáhl v posledním kole Fortuna:ligy proti Zbrojovce pěkného milníku.

Pětatřicetiletý forvard se zkušenostmi z anglického, německého, nizozemského, ruského i polského prostředí má aktuálně na kontě rovných 100 startů v nejvyšší domácí soutěži.

Zatímco za Karvinou odehrál k tomuto datu 20 utkání, v barvách Mladé Boleslavi si připsal 29 zápasů a zbylých 51 vystoupení pak dosáhl ještě ve službách Baníku Ostrava.

První a poslední start od sebe mimochodem dělí zhruba 19 let, s tím, že velká premiéra přišla v jeho necelých sedmnácti letech proti Jablonci. "Na ten zápas v Jablonci si vzpomínám, přeci jen první start vám v paměti nějakým způsobem utkví," přiznal v interview pro web mfkkarvina.cz hráč s řeckými kořeny.

"Je úsměvné, že jsem na tu stovku startů dosáhl až v pětatřiceti, přestože se to dá klidně zvládnout do třiadvaceti let. Ale samozřejmě je to pěkná meta, protože jsem toho přeci jen v české lize tolik neodehrál," podotkl Papadopulos.

Ten zatím zaznamenal v české lize 25 přesných zásahů, což činí průměr jedné trefy na čtyři starty. Kolik branek by ještě rád přidal? "Ježišmarjá, nechci vůbec předjímat. Soustředím se na současnost. Věřím, že se dáme v týdnu dohromady a zvítězíme na Bohemce. Potřebujeme se vrátit k naší hře. Přeji si, ať už jsou hlavně dobré terény," doplnil.

Ať tak či tak, v neděli v Ďolíčku načne kapitán dvanáctého MFK druhou stovku ligových klání...

V Pardubicích si oddechli. Kolik bude stát rekostrukce stadionu a kdy se na něj východočeští hráči vrátí?

Zdroj: mfkkarvina.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.