Budoucnost Di Maríi? Argentinské křídlo si ještě nějaký ten pátek v Parku princů pobude

Budoucnost Di Maríi? Argentinské křídlo si ještě nějaký ten pátek v Parku princů pobude

Jeho centry mají oči a v Paříži patří ke klíčovým hráčům týmu. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se spolupráce prodlouží. Třicetileté křídlo se dočkalo nového kontraktu a v PSG setrvá minimálně další sezónu, ve hře je ale i opce, která by jej v Parku princů udržela do léta 2023.

Ve francouzské nejvyšší soutěži to není letos jednoznačná krasojízda PSG a aktuálně tento gigant figuruje v tabulce na druhém místě za vedoucím Lille. Manko ale činí pouhé dva body, proto je cenná trofej stále ve hře, stejně jako úspěch v Lize mistrů, kde v úterý PSG postoupilo do dalších bojů na úkor Barcelony.

Někdejší součástka Realu Madrid či Manchesteru United zamířila do Paříže před více než pěti lety a od té doby se podílela na čtyřech ligových titulech a dvanácti pohárových trofejí. Ángel Di María je ústřední postavou také v národním výběru své země. V barvách Argentiny nastřádal již 104 startů a připsal si 20 přesných zásahů.

Třicetileté křídlo tak dostalo jasný signál od nového kouče Mauricia Pochettina, že se s ním počítá i nadále. Jeho přínos v PSG je neoddiskutovatelný, neboť z jeho přihrávek těží v koncovce nejen Neymar, ale i Mbappé.

Zdroj: goal.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.