Horejš bude k týmu po prohře ve Zlíně kritický, Páník chválil brankáře za dobře postavenou branku

Horejš bude k týmu po prohře ve Zlíně kritický, Páník chválil brankáře za dobře postavenou branku
OBSAHUJE OHLASY

Zlín proti Českým Budějovicím (3:0) navázal na sérii lepších výsledků a neprohrál už čtvrté utkání v řadě. Naopak Jihočeši v lize nevyhráli už pětkrát po sobě.

„Věděli jsme, že nás čeká nepříjemný soupeř, jemuž se ale poslední dobou přestalo dařit. Tušili jsme, že o to víc budou chtít Jihočeši u nás uspět,“ uvedl pro sport.cz zlínský Páník.

„V prvním poločase si vytvořili dvě či tři nebezpečné situace v naší šestnáctce, avšak žádnou z nich nedohráli. Náš gólman Dostál měl dobře postavenou branku. Nám to tam naopak napadalo. Důležitý byl hlavně Potočného vedoucí gól v závěru úvodní půlhodiny, nasměroval nás k výhře,“ pochválil svého útočníka, který ve Zlíně hostuje z Baníku.

Trenér Jihočechů David Horejš byl z výkonu zklamaný. „Jsme zklamaní z výkonu i výsledku. Zlín byl od začátku zápasu lepší a zaslouženě vyhrál. Budu k týmu kritický. Výkon, který jsme podali, byl hodně špatný. Neměli jsme dobrý přístup a soupeř nás oprávněně trestal, s takovýmto přístupem hrát nejde,“ nebral si servítky rodák z Prachatic, jehož slova nabídl web dynamocb.cz.

Horváth: Byla jen otázka času, kolik Baník nastřílí gólů, bohužel to vypadá, že kluci to v sobě tolik nemají

Zdroj: sport.cz, dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.