V Soluni přebývající Krmenčík má jedno velké přání. A letní návrat do Brugg už jím není...

V Soluni přebývající Krmenčík má jedno velké přání. A letní návrat do Brugg už jím není...

Čerstvě osmadvacetiletý reprezentační útočník Michael Krmenčík si nadělil těsně před svými narozeninami gól proti Panathinaikosu Atény a za PAOK Soluň se od svého zimního příchodu střelecky prosadil již šestkrát.

Tři branky vstřelil v rámci 147 poskytnutých minut v Řeckém poháru a další tři trefy zaznamenal v Super League 1, v níž už nastoupil celkem dvanáctkrát a dohromady strávil na hřištích 742 minut čistého času.

Od svého nynějšího celku ze Soluně, ve kterém je zapůjčen z Brugg, obdržel po utkání velký dort v klubových barvách a číslem 27. Nebojte se, Řekové se nespletli ve věku, ale do cukrářského dila zakomponovali číslo jeho dresu.

Samotného forvarda s minulostí v Plzni, Sokolově, Čáslavi, Vlašimi, Baníku Ostrava i Dukle Praha dárek nadchl natolik, že pak poodhalil, jaké myšlenky se mu honí hlavou směrem k budoucnosti...

"Mám jedno přání," sdělil střelec a ke své tajuplné větě připojil na sociální síti Instagram i hashtag #stayinPAOK, z čehož jednoznačně vyplývá, že by si dokázal představit pokračování na řecké půdě také po létě.

Pakliže s ním bude vedení nyní čtvrtého celku řecké ligy spokojeno, nepochybně o něm bude se suverénem First Division A jednat (loni v lednu stál 6,5 milionu eur). Šestnáctinásobnému šampionovi Belgie se totiž daří i bez "Krmiho"...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Michael_Krmencik_official (@krmelec_11)