Pochettino chce v létě lovit hvězdy ve velkém. PSG tentokrát směřuje svůj zrak k Liverpoolu

Pochettino chce v létě lovit hvězdy ve velkém. PSG tentokrát směřuje svůj zrak k Liverpoolu

Francouzský gigant z Paříže je již více jak deset let znám tím, že utrácí za své hvězdy horentní sumy. Zámožný vlastník umožňuje PSG lákat do svých řad ty nejlepší hvězdy a nabízet jim astronomické platy. Podle informací renomovaného novináře Duncana Castlese však vedení týmu pracuje i s variantou, že by v létě klub mohl opustit Kylian Mbappé, proto se ohlíží po nových střelcích pro svůj tým.

Už několik týdnů je s Parkem princů spojován Lionel Messi, kterému na Camp Nou končí smlouva. Není ale také žádným tajemstvím, že konkurenční Real Madrid prahne po službách francouzského útočníka Mbappého, za kterého je v létě ochoten utrácet balík. PSG sice o jeho uvolnění nechce ani slyšet, ale dokud se letní přestupové okno neuzavře, jistotu jeho setrvání mít nebude.

PSG má možnost ulovit celou řadu střelců pro svůj tým, nicméně zprávy naznačují, že vedení klubu má eminentní zájem na tom, aby byl podepsán egyptský kanonýr. „Existuje tam zájem z Kataru a vlivných tváří z této země, aby podepsali Mohameda Salaha. Je to nejoblíbenější hráč v arabském světě, možná nejpopulárnější sportovec vůbec,“ nechal se slyšet Duncan Castles ve svém podestu Transfer Window.

„Ve hře mohou být pouze dva kluby, které mají náležité prostředky na jeho zisk. Je ale nepravděpodobné, že by odešel do Manchesteru City. Liverpool v létě plánuje, že ze svých řad uvolní Salaha nebo Maného, pokud přijde dobrá nabídka. Teď bude záležet na tom, jak moc si v Kataru přejí egyptského útočníka mít,“ dodal Duncan.

Zdroj: sportskeeda.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.