Martínez má jednoho zarytého zájemce. Nájezdům kterého giganta se pokusí milánský Inter ubránit?

Martínez má jednoho zarytého zájemce. Nájezdům kterého giganta se pokusí milánský Inter ubránit?

Interu Milán se v této sezóně daří a v Serii A je hlavním aspirantem na zisk vytouženého titulu. V případě úspěchu by Nerazzurri z trůnu sesadili dlouhé roky vládnoucí Juventus a práce kouče Antonia Conteho by konečně přinesla vytouženou trofej. To sebou ale samozřejmě přináší i zvýšenou pozornost evropských velkoklubů, které mají políčeno na některé z akvizic Interu. Aktuálně je skloňováno jméno útočníka, ale Romelu Lukaku to není.

Při současné palebné formě je belgický legionář prakticky neprodejný nebo spíše by se nenašlo příliš zájemců, kteří by mohli bankovkami jeho zaměstnavatele přesvědčit. To však neplatí o třiadvacetiletém argentinském mladíkovi, který by se mohl v létě dočkat změny klubových barev.

Podle informací RAC1 Barcelona oživila svůj zájem o Lautara Martíneze a zjišťuje jeho dostupnost. Katalánský obr v minulém roce odmítl jihoamerickou hvězdu vykoupit za 111 milionů eur, což byla cifra, kterou měl hráč ve smlouvě jako výstupní klauzuli.

Na Camp Nou se k původnímu záměru ulovit tohoto útočníka vrátili poté, co se na trhu zvěstuje mela o klenot Dortmundu Erlinga Haalanda. Barcelona s ohledem na finanční ztrátu cítí, že by nemohla ostatním gigantům v honu na norskou hvězdu konkurovat, proto věří, že právě Martínez by mohl zalepit mezeru po odchodu Suáreze do Atlétika Madrid.

Zdroj: rac1.cat

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.