Lákavé zboží z Francie nenechává ostrovní giganty spát. Na Old Trafford by mohlo nahradit i Pogbu

Lákavé zboží z Francie nenechává ostrovní giganty spát. Na Old Trafford by mohlo nahradit i Pogbu

Utahování opasků se zřejmě promítne v letním přestupovém okně, ve kterém i zámožné kluby nebudou lovit hotové hvězdy za astronomické sumy. Napříč Evropou se objevují zvěsti, že se před novou sezónou budou giganti přetahovat o perspektivní mladíky, jejichž cena ještě není příliš vysoká. Na Ostrovech se hojně spekuluje o celé řadě mladíků z francouzské Ligue 1, kteří by mohli zamířit do Premier League. Jedním z nich je i Eduardo Camavinga.

Mladý francouzský záložník zažívá další vydařenou sezónu a mnozí ho označují za nového Paula Pogbu. Kmenový hráč Rennes byl již minulé léto silně spojován s Realem Madrid či PSG, ale námluvy se nakonec neuskutečnily. Zaváhání by chtěli využít na Ostrovech, kde se o něj zajímá Manchester United a Chelsea.

Posle listu AS ale zájem Bílého baletu o Camavingu neopadl a kouč Zidane to zkusí i letos. Los Blancos by museli měnit svého trenéra, ale současný lodivod několikrát veřejně obdivoval jeho schopnosti. Camavinga se stal stabilní oporou základní sestavy Rennes, ale jeho cenovka je zatím akceptovatelná pro vícero pokušitelů.

Rudí ďáblové hledají dlouhodobé řešení svých problémů na postu defenzivního záložníka, ale hledají i tvář, která se nebude bát pomoci svému týmu směrem dopředu. Stárnoucí Nemanja Matič nutí klub z Manchesteru zvažovat možnosti a kouč Ole Gunnar Solskjaer tuší, že musí jednat již během tohoto léta.

Na Old Trafford se navíc opět proslýchá, že by mohl pláchnout Paul Pogba, což by umocnilo snahu Manchesteru ulovit novou hvězdičku. A proč jej nenahradit krajanem, který je označován jako jeho mladší verze?

Zdroj: as.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.