S automobilkou BMW se AC MIlán domluvil. S Donnarummou se mu to ale zatím nedaří...

S automobilkou BMW se AC MIlán domluvil. S Donnarummou se mu to ale zatím nedaří...

Osmnáctinásobný šampion Serie z milánského San Siru, jemuž se před víkendovým střetem se Sampdorií Janov uzdravil chorvatský reprezentant Ante Rebič, má nového významného obchodního partnera.

Aktuálně druhý tým Serie A, který ztrácí na vedoucí Inter šest bodů, se pro následující sezony spojí s německou automobilkou BMW.

Jak informoval předseda Rossoneri Paolo Scaroni, v Mnichově sídlící společnost se stala takzvaným "premium partnerem", s tím, že jde o víceletý kontrakt.

Novou smlouvu naopak stále neuzavřela brankářská jednička slavného klubu Gianluigi Donnarumma, jehož dohoda má vypršet již za pár měsíců.

I když dvaadvacetiletému brankáři vedení AC nabídlo dva různé návrhy, milánský odchovanec odmítl oba a po svých šéfech žádá ještě výraznější vylepšení podmínek.

Agent Mino Raiola má pro perspektivního gólmana žádat zdvojnásobení ročního platu (ten současný činí 6 milionů eur) a pokud k tomu nedojde, na scéně se prý najdou kluby, které dotyčný požadavek splnit dokážou...

P.S.: Z hlavního města italské módy by mohl být na odchodu šestadvacetiletý Španěl Samu Castillejo. I když má smlouvu až do června 2023, k mání by mohl být již letos v létě za 8 milionů eur.

Zažije Barák praktiky Gattusa? Kolem osobnosti Hellasu Verona údajně krouží Neapol

Zdroj: football-italia.net

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.