Ostrovní konkurence má smůlu, ale v zahraničí by to za pořádný balík šlo. Kolik chtějí Spurs za Kanea?

Ostrovní konkurence má smůlu, ale v zahraničí by to za pořádný balík šlo. Kolik chtějí Spurs za Kanea?

Anglický reprezentační kapitán Harry Kane byl již nejednou spojován se zájmem evropských velkoklubů, ale zatím je stále majetkem londýnského Tottenhamu. Před pár týdny se objevila informace, že by jej rád získal Manchester United, ale vedení Kohoutů dalo jasný signál, že svého hvězdného střelce konkurenci neprodá. Radovat se z toho nemohou ale ani zahraniční zájemci, neboť jeho cenovka většinu z nich odradí.

Podle britského listu The Sun je Kane připraven zůstat v Tottenhamu a odolat vábení ze zahraničí. V Londýně má ještě platný kontrakt na tři roky a týdně si přijde na 200 tisíc liber. Takovou mzdu pobírá od roku 2018, ale také se proslýchá, že by si mohl za svou loajalitu ještě polepšit.

Tottenham se s hráčem domluvil, že do jiného anglického klubu rozhodně uvolněn nebude. Spurs jsou ale ochotni naslouchat volání z Madridu, pokud však tamní Real bude schopen uhradit částku 175 milionů liber. To je jasný signál, že Kohouti nechtějí svou hvězdu prodávat za každou cenu a raději by si jej ve svých řadách udrželi.

Tottenham nechce svou hlavní palebnou sílu ztratit, protože je to právě Kane, který se velkou měrou podílí na dobrých výkonech. V této sezóně si připsal již 22 branek a 15 asistencí napříč všemi soutěžemi a portugalský stratég José Mourinho s ním chce počítat i nadále.

Zdroj: thesun.co.uk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.