Zidane se začíná vyjadřovat k Mbappému, blíží se něco velkého? Haalanda naopak ignoruje

Zidane se začíná vyjadřovat k Mbappému, blíží se něco velkého? Haalanda naopak ignoruje

Zinedine Zidane se momentálně připravuje na zápas s Eibarem, ale hlavně poté na dvojzápas s Liverpoolem a El Clasico s Barcelonou, i přesto ale na tiskových konferencích zaznívají i dotazy na letní aktivitu Realu Madrid na přestupovém trhu.

Zatímco před dvěma lety Real koupil v létě Edena Hazarda, Luku Joviče a Ferlanda Mendyho, loni Real přivedl pouze navrátilce z hostování. Ty nákupy před dvěma lety se ale příliš nevydařily, Hazard je často zraněný, Jovičovi se střelecky na Bernabeu nedařilo a momentálně hostuje ve Frankfurtu. Ferland Mendy se ale naopak prosadil nad očekáváním a momentálně většinou v základní sestavě nastupuje na postu levého obránce na úkor Marcela.

Prioritou Realu je momentálně obhájit ligový titul, kde to ale jednoduché nebude, a také dostat se co nejdál v Lize mistrů, kde jej ve čtvrtfinále čeká Liverpool. Tak nějak se ale píše o tom, že by tohle léto mohlo být na trhu zlomové srovnatelné s dřívějšími Galacticos. Nahrává tomu i fakt, že se letos v královském klubu konají prezidentské volby. Nejžádanějším zbožím na fotbalovém trhu jsou útočníci Kylian Mbappé a Erling Haaland.

A oba tito hráči jsou s transferem do španělského hlavního města spojováni. Časem spolu třeba budou hrát oba, přivést je v jednom přestupovém období by ale bylo velmi drahé. A podle nedávných Zidanových slov to vypadá, že v létě je pravděpodobnější variantou Kylian Mbappé. Není to navíc poprvé, co se Zidane ke hvězdě PSG vyjadřoval. Na otázky o Erlingovi Haalandovi naopak neodpovídá. Možná hraje nějakou hru, to je ale konkrétně u Zidana nepravděpodobné. Ke konkrétnímu přestupu ani jednoho jména se však zatím nevyjádřil.

zdroj: Goal

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.