Real v létě opustí Zidanův oblíbenec. Zájemců má ale plno, o jeho služby podle všeho stojí i Bayern

Real v létě opustí Zidanův oblíbenec. Zájemců má ale plno, o jeho služby podle všeho stojí i Bayern

Záložník či křídelník Lucas Vazquéz zažil v Realu Madrid mnoho úspěchů. Říkalo se o něm, že je to oblíbenec trenéra Zidana, prý mu trenér dával až příliš mnoho příležitostí. V létě ale nejspíš z Realu odejde.

Na konci června mu totiž s královským klubem končí smlouva. A podle všeho mu madridský gigant její prodloužení nenabídl. S největší pravděpodobností se tak bude Vazquez v létě ze španělské metropole pakovat a na přestupovém trhu bude v létě podle všeho žádanějším zbožím, než by se očekávalo.

Devětadvacetiletý univerzál, který nastupuje ať už na kraji obrany, v záloze či na křídle, je odchovancem Realu a s krátkou přestávkou v Espanyolu hraje za Bílý balet od roku 2007, za A tým pak od léta 2015. S klubem dvakrát vyhrál La Ligu a třikrát Ligu mistrů, od příští sezóny bude ale nejspíše úspěchy sbírat jinde.

O hráče s devíti starty za španělskou reprezentaci podle všeho stojí hned tři velkokluby - Bayern Mnichov, Chelsea a Manchester United. Největší zájem mají o hráče Realu podle všeho právě v Německu. Ti si v poslední době z Realu půjčili na hostování například Jamese Rodrígueze nebo Alvara Odriozolu, tentokrát by mohli zadarmo přivést právě Vazqueze. 

zdroj: Sportskeeda

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.