Některé kluky jsem po návratu dlouho neviděl takhle unavené, smutní Trpišovský

Některé kluky jsem po návratu dlouho neviděl takhle unavené, smutní Trpišovský

Úspěšná mise si žádá svou daň. Slávistická družina čelí v tuzemském prostředí nezvyklé porci zápasů a vraždebné tempo by si mohlo vybrat svou daň. Proto se před dnešním zápasem s Brnem hned počítá s několika změnami v sestavě. Chytnou náhradníci šanci za pačasy?

Víte co krom skvělé formy spojuje Jana Bořila, Lukáše Provoda, Nicolaea Stanciua a Ondřeje Kúdelu? Již osmnáct odehraných zápasů na jaře! „Musím říct, že některé kluky jsem po návratu z reprezentačního srazu dlouho neviděl takhle unavené a vyčerpané, a to ani v zimní přípravě,“ konstatoval Jindřich Trpišovský daň za vzornou reprezentaci na posledním reprezentačním srazu. K tomu přičtěte náročné cestování a rozličný datum návratu do služeb obhájce titulu „Někteří dorazili až na sobotní trénink,“ smutní úspěšný lodivod sešívané posádky.

Myslím, že třeba na Honzovi Bořilovi s Lukášem Provodem bylo v posledním zápase ve Walesu vidět, jak náročný program mají za sebou. Společně s některými dalšími odtáhli celé jaro." vidí ve věcech souvislosti Trpišovský. A proto lze dnes očekávat hned několik změn v sestavě. V Brně by proto mohli dostat vysněnou minutáž například Taras Kačaraba, Mick Van Buren, Jakub Hromada a nebo Ondřej Lingr. Mimochodem i Lingr se na jaře rozhodně nenudí, zasáhl již do devatenácti zápasů, ale celkově spíše paběrkoval. Před zápasy s Arsenalem nebo derby pražských "S" se bude každopádně rozložení mezi více sil hodit. 

Zdroj: Deník Sport

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.