Oplatí Slavia Arsenalu sedmigólový výprask? Teď Jarolím více věří na postup Slavii. Vlčkovi se na to nevzpomíná dobře

Oplatí Slavia Arsenalu sedmigólový výprask? Teď Jarolím více věří na postup Slavii. Vlčkovi se na to nevzpomíná dobře
OBSAHUJE VIDEO

Slavia se s Arsenalem naposledy střetla téměř před 14 lety. V základní skupině Ligy mistrů tehdy svěřenci trenéra Karla Jarolíma podlehli londýnskému celku 0:7. Doma vybojovali bezbrankovou remízu. Nyní má vršovický klub mnohem větší šanci na úspěch.

„Není to to mužstvo, se kterým jsme se střetli tenkrát my. To rozhodně ne, teď jsou ve fázi přebudovávání a myslím, že Slavia šanci má,“ řekl pro Radiožurnál Karel Jarolím, jenž tenkrát proti Arsenalu vedl sešívané jak trenér.

„Vzhledem k tomu, že dokázala vyřadit i Leicester, tak bych to dával 60:40 pro Slavii,“ dodal se svým optimistickým tipem.

Se čtrnáctiletým odstupem na utkání vzpomíná i tehdejší kapitán a nynější vedoucí týmu Slavie Stanislav Vlček. „Samozřejmě se na to nevzpomíná dobře, na druhou stranu jsme dostali do skupiny Arsenal a byla to pro nás obrovská výzva. Tam jsme to vůbec nezvládli a prohráli 7:0, doma už ta odveta byla lepší, remizovali jsme 0:0. Vzpomínky zahrát si na Arsenalu jsou pro mě obrovské i po té době,“ sdělil pro irozhlas.cz.

Video: YouTube

Zdroj: irozhlas.cz